Pytania i odpowiedzi:

Gdzie mogę kupić ofiaromat eDatek?

Nasze urządzenie dostępne jest na razie po bezpośredmin kontakcie z naszą firmą w Krakowie.

Pracujemy nad uruchomieniem przedstawicielstw handlowych na terenie całego kraju. W najbliższym czasie przedstawimy kontakty do naszych przedstawicieli w województwach podkarpackim i pomorskim. 

Jak zamówić ofiaromat z innym, niż prezentowany w materiałach reklamowych, motywem wyciętym w obudowie urządzenia?

W celu wykonania obudowy ofiaromatu z własnym motywem graficznym wystarczy przesłać nam plik zawierający jego wygląd. Na jego podstawie opracujemy technologicznie możliwy do wykonania wzór, który po zatwierdzeniu przez zamawiającego, znajdzie się na obudowie.

W jakich kolorach możliwe jest wykonanie ofiaromatu?

Obudowa ofiaromatu może być pokryta dowolnym lakierem proszkowym dostępnym na rynku. 

Przy wstępnych rozważaniach sugerujemy posłużenie się paletą barw RAL, dostępną np. pod adresem https://ral-kolory.pl/. Na jej podstawie możemy zaproponować też dostępne w lakierniach, z którymi współpracujemy, spacjalne lakiery z elektami 3D.

Czy muszę dla urządzenia zapewnić dostęp do internetu?

Nie. Urządzenie posiada wbudowany modem do komunikacji z internetem poprzez sieć telefonii komórkowej. Jedyne medium konieczne do instalacji ofiaromatu, to energia elektryczna.

Jeli jednak chcesz ograniczyć koszty eksploatacji urządzenia, może ono zostać podłczone do istniejcej w miejscu instalacji komputerowej sieci lokalnej, która posiada dostęp do internetu.